Uluslararası Taşımacılık

cansizoglu-evden-eve-nakliyat-aracTürkiye’den ya da Dünyanın her hangi bir bölgesinden bizi aradığınızda, ev eşyalarınızı istediğiniz yere ulaştırabilmenin huzurunu yaşarsınız. Avrupa standartlarında hizmet sunmayı kendine ilke edinen Cansızoğlu Nakliyat Uluslarası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip, kara, hava ve deniz yolu ile olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak siz müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamayı hedeflemektedir.

Cansızoğlu Evden eve Nakliyat eksperi gelen Uluslarası evden eve nakliye talebi doğrultusunda ön görüşme ve eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden randevu alır. Bu görüşme sonrasında keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır. internet usage statistics . Bu rapor doğrultusunda fiyat çıkarılır ve müşteriye teklif sunulur. Mutabık kalındığı takdirde sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkarılır ve evden eve taşınma süreci başlar.

Yorum Yapınaltı + 8 =

Maksimum Hizmet

NEDEN CANSIZOĞLU ?

Yılların deneyimi, Ekonomik fiyatlar, Güleryüzlü hizmet, Uzman ekip, Başarının meyvesi referanslar.

GÜVENLI EŞYA DEPOLAMA

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır. Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur.